na znaku jest wyraźny napis: tylko dla karetek...
poniedziałek, 3 maja 2010
sobota, 3 kwietnia 2010
środa, 31 marca 2010
piątek, 26 marca 2010
117
sobota, 20 marca 2010
116
Wkrótce nowe wpisy!
(między innymi reportaż o wdzięcznym tytule "coż że na zakazie")
Tymczasem coś na dowód, że nie tylko nam przeszkadza fatalne parkowanie
Miłego pierwszego wiosennego weekendu!
poniedziałek, 8 lutego 2010
115
Ja wiem. To tylko wjazd do podziemnego garażu.
Ja wiem. To tylko "na chwilę" do sklepu.
Ja wiem.
I guzik mnie to.
wtorek, 26 stycznia 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)



