środa, 16 grudnia 2009

111

Jest nas więcej - http://www.parkujeszjakdupek.pl/

Nie wiem tylko czy jest się z czego cieszyć...

Więcej takich stron = więcej bezmyślnie parkujących...

110

Czemu na środku?
No a czemu by nie




Wyjazd z garażu, dojazd do posesji - no ale oszochozi, przecież można z każdej strony ominąć. No można czy nie można?

poniedziałek, 7 grudnia 2009

109

okolice uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego:







dziękujemy Michałowi!
Posted by Picasa

sobota, 7 listopada 2009

108

Nasi tu byli..! :D


Wyhaczyłam nie tylko ja, ale i kamcik, i kashienka, i kulavik - pozdrowienia ;)

107

Uważaj gdzie parkujesz...


...i kogo tym zdenerwujesz

(www.demotywatory.pl)

środa, 4 listopada 2009

106


















Hejka, to cyknelismy 28 pazdziernika, i dodam, ze parking nr. 8 w Manufakturze nie byl w calosci zajety.
Ale jak sie juz przyjechalo z Sieradza, to bola nogi i nie mozna daleko chodzic :)

Kartke wyrwalam z kalendarza i napisalam szminka :)

buzka
missja


nic dodać, nic ująć - niestety.

105

Kamcik napisała maila o wdzięcznym tytule "chodnik nie parking?"





W mailu czytamy też:

"Ten rządek aut to na chodniku, nie na parkingu. Kostka przed chodnikiem to teren należący do sklepów (latem wystawiają tam towar) - pozdrawiam :)"

Jakieś pytania..?