Pokazywanie postów oznaczonych etykietą osobowe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą osobowe. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 3 czerwca 2013
237
Przejście między miejscami parkingowymi, wyraźnie odcinającymi się od drogi - t różne kolory kostki. Ale król parkingu musiał, po prosto MUSIAŁ zaparkować jak najbliżej drzwi wejściowych - w końcu biedronkę dzień wcześniej otwarli.
poniedziałek, 30 lipca 2012
sobota, 28 stycznia 2012
229
z Warszawy pozdrawia Patryk (pisownia poniższa oryginalna)
witam
zostalem tatusiem wiec spacery z wozkiem nie sa mi obce, zatem koljena porcja fotek z Warszawy - citroen i toyota - zajely caly chodnik , ford blokuje wjazd dla gosci
pozdrawiam
P
poniedziałek, 23 stycznia 2012
piątek, 6 stycznia 2012
227
Tak zaparkowała pani pomimo tylu wolnych miejsc przed blokiem [mowa o tej pani w zielonym - przyp.red.] . Akurat szedłem na spacer.
Chumski pozdrawia, nie pierwszy raz już.
Odzdrawiamy!
wtorek, 27 grudnia 2011
226
W załączniku fotki auta (kierowcą była blondynka) ;))
pozdrawiam z Gdyni ;)
pozdrowienia przesyła boj-ano. pozdrawiamy też!
poniedziałek, 19 grudnia 2011
223
Parking przed sklepem osiedlowym, a konkretnie wejście z parkingu na chodnik. Matka z wózkiem może przefrunąć górą (oczywiście pod warunkiem posiadania uprawnień pilota wózka dziecięcego)
221
Karwia, sierpień tego roku (tak, archiwalne trochę, zdjęcia zaginęły w boju podczas przeprowadzki z jednego telefonu na drugi)
piątek, 16 grudnia 2011
220a
Wkurzona Beata podesłała zdjęcia zrobione w Warszawie. Jak widać, parkujący inaczej są wszędzie.
tutaj część pierwsza, powyżej - część druga (zdjęcia na jedno podejście nie wchodzą)
Witam,
Oto kilka fotek mówiących o niereformowalnym kierowcy.
Pierwsze kilka sztuk z 07.10.2011 (to chyba zaraźliwe, bo mamy tam po sąsiedzku dwa samochody zajmujące po dwa miejsca parkingowe), drugie dwa zdjęcia są z 20.10.2011 (ten sam samochód).
Dlaczego dopiero teraz przesyłam? Bo ten człowiek nadal z upodobaniem parkuje swojego bolida ukosem, dzisiaj też!, a na parkingu nadal brakuje miejsc, które zajmuje nie tylko to konkretne auto, ale też samochody okolicznych ekip remontowych… No i przelała się czara goryczy (hm, jak-by-to-powiedzieć…).
Miejsce zdarzenia – Warszawa – Kabaty
Zdjęcia z telefonu.
Pozdrawiam,
---
Wkurzona Beata M.
czwartek, 1 grudnia 2011
218
ja wiem, duży. wieeem, podwyższony, bo w końcu to SUV, a skoro SUV - to co, on nie wjedzie na wysoki krawężnik...?.
litości... pół parkingu wolne.
kartek przy sobie akurat nie miała K.
litości... pół parkingu wolne.
kartek przy sobie akurat nie miała K.
czwartek, 3 listopada 2011
niedziela, 23 października 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)



















