Pokazywanie postów oznaczonych etykietą osobowe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą osobowe. Pokaż wszystkie posty

sobota, 29 czerwca 2013

241

na styk, na ścisk, na zakładkę - upolowała również Paulina (3/3)

dziękujemy i prosimy o więcej :)

240

i to też podesłała Paulina.


239

podesłała Paulina
dziękujemy!

poniedziałek, 3 czerwca 2013

237

Przejście między miejscami parkingowymi, wyraźnie odcinającymi się od drogi - t różne kolory kostki. Ale król parkingu musiał, po prosto MUSIAŁ zaparkować jak najbliżej drzwi wejściowych - w końcu biedronkę dzień wcześniej otwarli.

poniedziałek, 30 lipca 2012

231

Jak co roku - Karwia.

sobota, 28 stycznia 2012

229



z Warszawy pozdrawia Patryk (pisownia poniższa oryginalna)


witam

zostalem tatusiem wiec spacery z wozkiem nie sa mi obce, zatem koljena porcja fotek z Warszawy - citroen i toyota - zajely caly chodnik , ford blokuje wjazd dla gosci

pozdrawiam
P

poniedziałek, 23 stycznia 2012

228



Posted by Picasa 

ciężko trafić w wolne miejsce parkingowe, gdy szarówka już zapada. 

z okna upolowała i podesłała K.

piątek, 6 stycznia 2012

227



Tak zaparkowała pani pomimo tylu wolnych miejsc przed blokiem [mowa o tej pani w zielonym - przyp.red.] . Akurat szedłem na spacer.


Chumski pozdrawia, nie pierwszy raz już.
Odzdrawiamy!

wtorek, 27 grudnia 2011

226



W załączniku fotki auta (kierowcą była blondynka) ;))

pozdrawiam z Gdyni ;)


pozdrowienia przesyła boj-ano. pozdrawiamy też!


poniedziałek, 19 grudnia 2011

225

Chodnik rzekomo. Nie wiem, nie zauważyłam, przejść się nie dało.


223

Parking przed sklepem osiedlowym, a konkretnie wejście z parkingu na chodnik. Matka z wózkiem może przefrunąć górą (oczywiście pod warunkiem posiadania uprawnień pilota wózka dziecięcego)



221

Karwia, sierpień tego roku (tak, archiwalne trochę, zdjęcia zaginęły w boju podczas przeprowadzki z jednego telefonu na drugi)





piątek, 16 grudnia 2011

220b


... i część druga poprzedniej notki. nie mam nic do dodania, niestety.

220a



Wkurzona Beata podesłała zdjęcia zrobione w Warszawie. Jak widać, parkujący inaczej są wszędzie.

tutaj część pierwsza, powyżej - część druga (zdjęcia na jedno podejście nie wchodzą)

Witam,
Oto kilka fotek mówiących o niereformowalnym kierowcy.

Pierwsze kilka sztuk z 07.10.2011 (to chyba zaraźliwe, bo mamy tam po sąsiedzku dwa samochody zajmujące po dwa miejsca parkingowe), drugie dwa zdjęcia są z 20.10.2011 (ten sam samochód).

Dlaczego dopiero teraz przesyłam? Bo ten człowiek nadal z upodobaniem parkuje swojego bolida ukosem, dzisiaj też!, a na parkingu nadal brakuje miejsc, które zajmuje nie tylko to konkretne auto, ale też samochody okolicznych ekip remontowych… No i przelała się czara goryczy (hm, jak-by-to-powiedzieć…).

Miejsce zdarzenia – Warszawa – Kabaty
Zdjęcia z telefonu.

Pozdrawiam,
---
Wkurzona Beata M.

219


zdjecie zle zaparkowanego auta - miejsce dla niepelnosprawnych

pozdrawiam z Gdyni

czwartek, 1 grudnia 2011

218

ja wiem, duży. wieeem, podwyższony, bo w końcu to SUV, a skoro SUV - to co, on nie wjedzie na wysoki krawężnik...?.
litości... pół parkingu wolne.
kartek przy sobie akurat nie miała K.

czwartek, 3 listopada 2011

niedziela, 23 października 2011