Parkuję jak...
poniedziałek, 3 maja 2010
121
osiedlowy chodnik bez wyjścia
podesłała K:)
120
na znaku jest wyraźny napis: tylko dla karetek...
sobota, 3 kwietnia 2010
119
Z Wielkanocnym pozdrowieniem :)
środa, 31 marca 2010
118
piątek, 26 marca 2010
117
Fascynującym dla mnie jest fakt, że tym kierowcom zupełnie, ale to nic a nic, nie przeszkadzają w parkowaniu te śmieszne blokady przeciwko parkowaniu właśnie. Dwie stoją elegancko miedzy nimi, niewzruszone.
Czy to im przeszkadza parkować..?
Ależ.
sobota, 20 marca 2010
116
Wkrótce nowe wpisy!
(między innymi reportaż o wdzięcznym tytule "coż że na zakazie")
Tymczasem coś na dowód, że nie tylko nam przeszkadza fatalne parkowanie
http://mroczne-kalesony.blog.pl/archiwum/index.php?nid=14791385
Miłego pierwszego wiosennego weekendu!
poniedziałek, 8 lutego 2010
115
Tłoczno jak na Marszałkowskiej.
Ja wiem. To tylko osiedlowa uliczka.
Ja wiem. To tylko wjazd do podziemnego garażu.
Ja wiem. To tylko "na chwilę" do sklepu.
Ja wiem.
I guzik mnie to.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)