poniedziałek, 3 maja 2010

121


osiedlowy chodnik bez wyjścia
podesłała K:)
Posted by Picasa

120

na znaku jest wyraźny napis: tylko dla karetek...
Posted by Picasa

sobota, 3 kwietnia 2010

119



Z Wielkanocnym pozdrowieniem :)
Posted by Picasa

piątek, 26 marca 2010

117

Fascynującym dla mnie jest fakt, że tym kierowcom zupełnie, ale to nic a nic, nie przeszkadzają w parkowaniu te śmieszne blokady przeciwko parkowaniu właśnie. Dwie stoją elegancko miedzy nimi, niewzruszone.



Czy to im przeszkadza parkować..?
Ależ.
Posted by Picasa

sobota, 20 marca 2010

116

Wkrótce nowe wpisy!
(między innymi reportaż o wdzięcznym tytule "coż że na zakazie")
Tymczasem coś na dowód, że nie tylko nam przeszkadza fatalne parkowanie


Miłego pierwszego wiosennego weekendu!

poniedziałek, 8 lutego 2010

115

Tłoczno jak na Marszałkowskiej.






Ja wiem. To tylko osiedlowa uliczka.
Ja wiem. To tylko wjazd do podziemnego garażu.
Ja wiem. To tylko "na chwilę" do sklepu.
Ja wiem.

I guzik mnie to.