Pokazywanie postów oznaczonych etykietą osiedle. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą osiedle. Pokaż wszystkie posty

piątek, 6 stycznia 2012

227



Tak zaparkowała pani pomimo tylu wolnych miejsc przed blokiem [mowa o tej pani w zielonym - przyp.red.] . Akurat szedłem na spacer.


Chumski pozdrawia, nie pierwszy raz już.
Odzdrawiamy!

poniedziałek, 19 grudnia 2011

223

Parking przed sklepem osiedlowym, a konkretnie wejście z parkingu na chodnik. Matka z wózkiem może przefrunąć górą (oczywiście pod warunkiem posiadania uprawnień pilota wózka dziecięcego)



środa, 19 października 2011

211

ewentualnie bokiem się przeciśniesz, jak już tak bardzo ci zależy.


210

chodnik...? przejście dla pieszych....? a po co....?


209

wulgarnie: a chuj tam, że ktoś chce zejść z chodnika na ulicę. a chuj tam, że z wózkiem się nie zmieści nijak....


208

tak jakby ktoś chciał wejść do bloku z wózkiem albo większymi zakupami typu meble - sienieda, no.



206

że parkują na wjeździe na ślepą uliczkę - to norma już, powiedzmy (patrz post niżej). ale że zastawiają tych, co tarasują wjazd na ślepą..? tego jeszcze nie grali.



Posted by Picasa

środa, 10 sierpnia 2011

202


Witam
przesyłam fotkę parkujących przed pół-szlabanem "yntelygentów" -
szedłem w innym kierunku dlatego fotka z oddali
pozdr
P

no comments

poniedziałek, 3 stycznia 2011

186


temu panu gratulujemy. zaparkował tak, że przejść się chodnikiem nie dało wcale. zawsze zostaje jeszcze ulica, taaak..? dobrze, że osiedlowa. kierowcy zwolnią widząc matkę z wózkiem.

zdjęcie podesłała K (znalezione w trakcie czyszczenia komórki)

piątek, 9 lipca 2010

161

Kalisz - osiedle Widok - a po przeciwnej stronie ulicy na legalnym
parkingu duuuużo miejsca

wyhaczyła Ania ;)

wtorek, 6 lipca 2010

154

Wszystkie zdjęcia z Osiedla Lecha w Poznaniu. Skomentuj to po swojemu,
bo mnie po prostu słów już brak.

część druga - z tego samego dnia

153

Wszystkie zdjęcia z Osiedla Lecha w Poznaniu. Skomentuj to po swojemu,
bo mnie po prostu słów już brak.

- tyle od Maćka. jemu brak słów, mnie również.

poniedziałek, 28 grudnia 2009

113


tak, wiem - nie ma się o co rzucać - przecież został kawałek przejścia dla pieszych...?
rzucam się, a co - chociażby dla zasady.

Wesołego po-świętach wszystkim :)
Posted by Picasa

sobota, 28 lutego 2009

51


na pierwszy rzut oka wszystko w porządku.

na drugi rzut oka - hmmm, zastawić kogoś byleby samemu zaparkować...? a czemu by nie...?

na trzeci rzut oka: a, że nie ma dojścia na chodnik? cóż, w błocie śnieżnym fajnie się brodzi, conie...?
Posted by Picasa