Parkuję jak...
wtorek, 4 maja 2010
122
Mistrz kierownicy 4 - czyli jak zająć 4 miejsca parkingowe jednym
(dużym, bo dużym, ale jednym) samochodem
Oniemiała - nelke
poniedziałek, 3 maja 2010
121
osiedlowy chodnik bez wyjścia
podesłała K:)
120
na znaku jest wyraźny napis: tylko dla karetek...
sobota, 3 kwietnia 2010
119
Z Wielkanocnym pozdrowieniem :)
środa, 31 marca 2010
118
piątek, 26 marca 2010
117
Fascynującym dla mnie jest fakt, że tym kierowcom zupełnie, ale to nic a nic, nie przeszkadzają w parkowaniu te śmieszne blokady przeciwko parkowaniu właśnie. Dwie stoją elegancko miedzy nimi, niewzruszone.
Czy to im przeszkadza parkować..?
Ależ.
sobota, 20 marca 2010
116
Wkrótce nowe wpisy!
(między innymi reportaż o wdzięcznym tytule "coż że na zakazie")
Tymczasem coś na dowód, że nie tylko nam przeszkadza fatalne parkowanie
http://mroczne-kalesony.blog.pl/archiwum/index.php?nid=14791385
Miłego pierwszego wiosennego weekendu!
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)