Karwia, sierpień tego roku (tak, archiwalne trochę, zdjęcia zaginęły w boju podczas przeprowadzki z jednego telefonu na drugi)
poniedziałek, 19 grudnia 2011
piątek, 16 grudnia 2011
220a
Wkurzona Beata podesłała zdjęcia zrobione w Warszawie. Jak widać, parkujący inaczej są wszędzie.
tutaj część pierwsza, powyżej - część druga (zdjęcia na jedno podejście nie wchodzą)
Witam,
Oto kilka fotek mówiących o niereformowalnym kierowcy.
Pierwsze kilka sztuk z 07.10.2011 (to chyba zaraźliwe, bo mamy tam po sąsiedzku dwa samochody zajmujące po dwa miejsca parkingowe), drugie dwa zdjęcia są z 20.10.2011 (ten sam samochód).
Dlaczego dopiero teraz przesyłam? Bo ten człowiek nadal z upodobaniem parkuje swojego bolida ukosem, dzisiaj też!, a na parkingu nadal brakuje miejsc, które zajmuje nie tylko to konkretne auto, ale też samochody okolicznych ekip remontowych… No i przelała się czara goryczy (hm, jak-by-to-powiedzieć…).
Miejsce zdarzenia – Warszawa – Kabaty
Zdjęcia z telefonu.
Pozdrawiam,
---
Wkurzona Beata M.
czwartek, 1 grudnia 2011
218
ja wiem, duży. wieeem, podwyższony, bo w końcu to SUV, a skoro SUV - to co, on nie wjedzie na wysoki krawężnik...?.
litości... pół parkingu wolne.
kartek przy sobie akurat nie miała K.
litości... pół parkingu wolne.
kartek przy sobie akurat nie miała K.
poniedziałek, 28 listopada 2011
217
| karny kutas za chujowe parkowanie |
o istnieniu tego symbolu przypomniała mi dzisiaj jedna dziewczyna, opowiadając, jak to jakiś czas temu jej tata dostał karnego kutasa za chujowe parkowanie ;)
czyli - rzecz nie tylko w internecie istnieje, ale i poza nim. i tak ma być!
czwartek, 3 listopada 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)









