Jak co roku - Karwia.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą chodnik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą chodnik. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 30 lipca 2012
sobota, 28 stycznia 2012
229
z Warszawy pozdrawia Patryk (pisownia poniższa oryginalna)
witam
zostalem tatusiem wiec spacery z wozkiem nie sa mi obce, zatem koljena porcja fotek z Warszawy - citroen i toyota - zajely caly chodnik , ford blokuje wjazd dla gosci
pozdrawiam
P
poniedziałek, 19 grudnia 2011
piątek, 16 grudnia 2011
220a
Wkurzona Beata podesłała zdjęcia zrobione w Warszawie. Jak widać, parkujący inaczej są wszędzie.
tutaj część pierwsza, powyżej - część druga (zdjęcia na jedno podejście nie wchodzą)
Witam,
Oto kilka fotek mówiących o niereformowalnym kierowcy.
Pierwsze kilka sztuk z 07.10.2011 (to chyba zaraźliwe, bo mamy tam po sąsiedzku dwa samochody zajmujące po dwa miejsca parkingowe), drugie dwa zdjęcia są z 20.10.2011 (ten sam samochód).
Dlaczego dopiero teraz przesyłam? Bo ten człowiek nadal z upodobaniem parkuje swojego bolida ukosem, dzisiaj też!, a na parkingu nadal brakuje miejsc, które zajmuje nie tylko to konkretne auto, ale też samochody okolicznych ekip remontowych… No i przelała się czara goryczy (hm, jak-by-to-powiedzieć…).
Miejsce zdarzenia – Warszawa – Kabaty
Zdjęcia z telefonu.
Pozdrawiam,
---
Wkurzona Beata M.
czwartek, 3 listopada 2011
niedziela, 23 października 2011
środa, 19 października 2011
209
wulgarnie: a chuj tam, że ktoś chce zejść z chodnika na ulicę. a chuj tam, że z wózkiem się nie zmieści nijak....
208
tak jakby ktoś chciał wejść do bloku z wózkiem albo większymi zakupami typu meble - sienieda, no.
poniedziałek, 17 października 2011
środa, 10 sierpnia 2011
203
PHUP podesłał:
Warszawa 2011.08.09 ul.Francuska tak idiota zaparkował :)
no comments znowu. tu już naprawdę brak słów i komentarza...
czwartek, 14 lipca 2011
199
Chumski podesłał:
na moje zapytanie, skąd wie..? odpisał krótko.
gdzie była policja...?
To przykład na totalną bezmyślność.Kierowca tego WV był kompletnie pijany proszę zwrócić uwagę na przednie lewe koło.!!!!
na moje zapytanie, skąd wie..? odpisał krótko.
Widziałem na własne oczy a poza tym czy trzeżwy próbowałby jechać dalej? A on pojechał.
sobota, 9 lipca 2011
piątek, 8 lipca 2011
196
Szmyru podesłał dostawczaka parkującego w Krakowie.
mój komentarz: tutaj już chyba na pewno trzeba fruwać..?
środa, 6 lipca 2011
195
Kierowca Golfa właśnie minął matkę z wózkiem i dwójką dzieci ale zaparkował przed nimi jak widać; w taką pogode.upolował i podesłał Chumski - dziękujemy!
Opel natomiast straszy od kilku tygodni.
sobota, 12 marca 2011
190
Łomża ul. DwornaPrzejście dla pieszych przed samym skrzyżowaniem i na dodatek zaraz za pojazdem znak zakaz zatrzymywania się i postoju.Pozdrowienia z ŁomżyPaweł
Subskrybuj:
Posty (Atom)















