Pokazywanie postów oznaczonych etykietą chodnik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą chodnik. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 30 lipca 2012

231

Jak co roku - Karwia.

sobota, 28 stycznia 2012

229



z Warszawy pozdrawia Patryk (pisownia poniższa oryginalna)


witam

zostalem tatusiem wiec spacery z wozkiem nie sa mi obce, zatem koljena porcja fotek z Warszawy - citroen i toyota - zajely caly chodnik , ford blokuje wjazd dla gosci

pozdrawiam
P

poniedziałek, 19 grudnia 2011

225

Chodnik rzekomo. Nie wiem, nie zauważyłam, przejść się nie dało.


221

Karwia, sierpień tego roku (tak, archiwalne trochę, zdjęcia zaginęły w boju podczas przeprowadzki z jednego telefonu na drugi)





piątek, 16 grudnia 2011

220b


... i część druga poprzedniej notki. nie mam nic do dodania, niestety.

220a



Wkurzona Beata podesłała zdjęcia zrobione w Warszawie. Jak widać, parkujący inaczej są wszędzie.

tutaj część pierwsza, powyżej - część druga (zdjęcia na jedno podejście nie wchodzą)

Witam,
Oto kilka fotek mówiących o niereformowalnym kierowcy.

Pierwsze kilka sztuk z 07.10.2011 (to chyba zaraźliwe, bo mamy tam po sąsiedzku dwa samochody zajmujące po dwa miejsca parkingowe), drugie dwa zdjęcia są z 20.10.2011 (ten sam samochód).

Dlaczego dopiero teraz przesyłam? Bo ten człowiek nadal z upodobaniem parkuje swojego bolida ukosem, dzisiaj też!, a na parkingu nadal brakuje miejsc, które zajmuje nie tylko to konkretne auto, ale też samochody okolicznych ekip remontowych… No i przelała się czara goryczy (hm, jak-by-to-powiedzieć…).

Miejsce zdarzenia – Warszawa – Kabaty
Zdjęcia z telefonu.

Pozdrawiam,
---
Wkurzona Beata M.

czwartek, 3 listopada 2011

niedziela, 23 października 2011

środa, 19 października 2011

poniedziałek, 17 października 2011

204

wiem, wąski chodnik.
i ciasno tam, i miejsca dla pieszych brak. właśnie: dla pieszych.


środa, 10 sierpnia 2011

203


PHUP podesłał:
Warszawa 2011.08.09 ul.Francuska tak idiota zaparkował :)

no comments znowu. tu już naprawdę brak słów i komentarza...

czwartek, 14 lipca 2011

199



Chumski podesłał:

To przykład  na totalną bezmyślność.Kierowca tego WV był kompletnie pijany proszę zwrócić uwagę na przednie lewe koło.!!!! 

na moje zapytanie, skąd wie..? odpisał krótko.

Widziałem na własne oczy a poza tym czy trzeżwy próbowałby jechać dalej? A on pojechał.


gdzie była policja...?

sobota, 9 lipca 2011

piątek, 8 lipca 2011

196


Szmyru podesłał dostawczaka parkującego w Krakowie.
mój komentarz: tutaj już chyba na pewno trzeba fruwać..?



środa, 6 lipca 2011

195



Kierowca Golfa właśnie minął matkę z wózkiem i dwójką dzieci ale zaparkował przed nimi jak widać; w taką pogode.
Opel natomiast straszy od kilku tygodni.
 upolował i podesłał Chumski - dziękujemy!


sobota, 12 marca 2011

190


Łomża ul. Dworna
Przejście dla pieszych przed samym skrzyżowaniem i na dodatek zaraz za pojazdem znak zakaz zatrzymywania się i postoju.
Pozdrowienia z Łomży
Paweł
;)