poniedziałek, 18 marca 2013
wtorek, 4 grudnia 2012
poniedziałek, 30 lipca 2012
środa, 21 marca 2012
230
Parking pod centrum handlowym. pan zaparkował nie dość, że na miejscu dla niepełnosprawnych, to jeszcze zajął dwa miejsca parkingowe poprzez niedokładne parkowanie.
sobota, 28 stycznia 2012
229
z Warszawy pozdrawia Patryk (pisownia poniższa oryginalna)
witam
zostalem tatusiem wiec spacery z wozkiem nie sa mi obce, zatem koljena porcja fotek z Warszawy - citroen i toyota - zajely caly chodnik , ford blokuje wjazd dla gosci
pozdrawiam
P
Subskrybuj:
Posty (Atom)





