Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ślepa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ślepa. Pokaż wszystkie posty

środa, 19 października 2011

206

że parkują na wjeździe na ślepą uliczkę - to norma już, powiedzmy (patrz post niżej). ale że zastawiają tych, co tarasują wjazd na ślepą..? tego jeszcze nie grali.



Posted by Picasa

205

tak, wjazd w uliczkę. ślepą uliczkę. i nie, nie stali tam "tylko na chwilkę"



Posted by Picasa