Parkuję jak...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
ślepa
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
ślepa
.
Pokaż wszystkie posty
środa, 19 października 2011
206
że parkują na wjeździe na ślepą uliczkę - to norma już, powiedzmy (patrz post niżej). ale że zastawiają tych, co tarasują wjazd na ślepą..? tego jeszcze nie grali.
205
tak, wjazd w uliczkę. ślepą uliczkę. i nie, nie stali tam "tylko na chwilkę"
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)