Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nietrzeźwy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nietrzeźwy. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 14 lipca 2011

199



Chumski podesłał:

To przykład  na totalną bezmyślność.Kierowca tego WV był kompletnie pijany proszę zwrócić uwagę na przednie lewe koło.!!!! 

na moje zapytanie, skąd wie..? odpisał krótko.

Widziałem na własne oczy a poza tym czy trzeżwy próbowałby jechać dalej? A on pojechał.


gdzie była policja...?