Łomża ul. DwornaPrzejście dla pieszych przed samym skrzyżowaniem i na dodatek zaraz za pojazdem znak zakaz zatrzymywania się i postoju.Pozdrowienia z ŁomżyPaweł
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą przejście dla pieszych. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą przejście dla pieszych. Pokaż wszystkie posty
sobota, 12 marca 2011
190
poniedziałek, 20 grudnia 2010
184
Skwer Zygelbojma, Warszawa, 20/12 o 13 zdjęcia zrobione. Żeby przejść z dziećmi, szłam przez środek skrzyżowania, już nie wspominam o zerowej widoczności...Pozdrawiam, Ania.
nie mam nic do dodania.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



