Pokazywanie postów oznaczonych etykietą przejście dla pieszych. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą przejście dla pieszych. Pokaż wszystkie posty

sobota, 12 marca 2011

190


Łomża ul. Dworna
Przejście dla pieszych przed samym skrzyżowaniem i na dodatek zaraz za pojazdem znak zakaz zatrzymywania się i postoju.
Pozdrowienia z Łomży
Paweł
;)

poniedziałek, 20 grudnia 2010

184




Skwer Zygelbojma, Warszawa, 20/12 o 13 zdjęcia zrobione. Żeby przejść z dziećmi, szłam przez środek skrzyżowania, już nie wspominam o zerowej widoczności...
Pozdrawiam, Ania.

nie mam nic do dodania.