Parkuję jak...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
skrżyżowanie
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
skrżyżowanie
.
Pokaż wszystkie posty
środa, 10 sierpnia 2011
203
PHUP podesłał:
Warszawa 2011.08.09 ul.Francuska tak idiota zaparkował :)
no comments znowu. tu już naprawdę brak słów i komentarza...
środa, 8 kwietnia 2009
57
Tomaszów Mazowiecki...
jakieś pytania...?
wtorek, 21 października 2008
5
jak widać na załączonym obrazku, ten kierowca ominął wykłady z zasad parkowania przed skrzyżowaniami.
za zdjęcie dziękujemy Ani!
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)