czwartek, 9 kwietnia 2009

58

Może się nie znam ale ten samochód nie wygląda mi na busa.


Posted by Picasa

niedziela, 5 kwietnia 2009

56

porządkowanie trawników przydrożnych to szczytna sprawa. bo przecież ładniej będzie, prawda? prawda. panowie porządkujący...:

i nie wiem, jak tu przejechać z wózkiem...? prawo jazdy lotnicze na wózek robić...?



ale, dla porównania: można i tak:


można.
wystarczy chcieć.

piątek, 3 kwietnia 2009

55

po co parkować porządnie i zająć jedno miejsce, skoro mozna stanąć byle jak i zająć dwa..,?
Posted by Picasa

wtorek, 17 marca 2009

54

A może jak się skryję za stacją trafo
mimo że widać mnie tylko połowę
ale może się uda i nikt mnie nie zauważy



A dupa tam. Pewnie że zauważy.
Oko Wielkiego Brata czuwa pamiętajcie.
Posted by Picasa