Parkuję jak...
czwartek, 9 kwietnia 2009
58
Może się nie znam ale ten samochód nie wygląda mi na busa.
środa, 8 kwietnia 2009
57
Tomaszów Mazowiecki...
jakieś pytania...?
niedziela, 5 kwietnia 2009
56
porządkowanie trawników przydrożnych to szczytna sprawa. bo przecież ładniej będzie, prawda? prawda. panowie porządkujący...:
i nie wiem, jak tu przejechać z wózkiem...? prawo jazdy lotnicze na wózek robić...?
ale, dla porównania: można i tak:
można.
wystarczy chcieć.
piątek, 3 kwietnia 2009
55
po co parkować porządnie i zająć jedno miejsce, skoro mozna stanąć byle jak i zająć dwa..,?
wtorek, 17 marca 2009
54
A może jak się skryję za stacją trafo
mimo że widać mnie tylko połowę
ale może się uda i nikt mnie nie zauważy
A dupa tam. Pewnie że zauważy.
Oko Wielkiego Brata czuwa pamiętajcie.
czwartek, 12 marca 2009
53
Przejście dla pieszych - tylko z nazwy:
Przechodziła - claya.
52
Duży może więcej...
Spokała na swej drodze claya...
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)