środa, 17 czerwca 2009

73




ja nie mam zadnych pytań - a państwo...?
Posted by Picasa

sobota, 6 czerwca 2009

72

Parkowanie z pomocą przepychacza

TOK FM, Gazeta.pl
2009-06-02, ostatnia aktualizacja 2009-06-02 17:15

Tak się parkuje przed SGH...
Tak się parkuje przed SGH...
fot. Gazeta.pl

Parking przodem, parking tyłem. To manewry za kierownicą o których wielu z nas wolałoby zapomnieć. Na pomysł jak uniknąć wgniecenia zderzaka czy porysowania karoserii wpadli kierowcy parkujący na parkingu przed SGH w Warszawie.




Kierowcy, którzy przyjadą pod SGH i nie znajdą już wolnego miejsca parkingowego stają wzdłuż parkingu zastawiając wyjazd prawidłowo zaparkowanym samochodom. Gdy któryś z kierowców samochodu zaparkowanych prawidłowo zechcę wyjechać musi przepchać pojazd, który zastawia mu wyjazd. Istnieje nieformalna zasada kierowców parkujących w tym miejscu. Pojazd należy pozostawić na luzie, tak żeby w razie konieczności każdy mógł go usunąć z drogi. W nietypowym przedsięwzięciu bierze udział społeczny parkingowy, który wskazuje wolne miejsca, a w razie potrzeby pomoże też przepchnąć zawalidrogę.

[źródło]

piątek, 22 maja 2009

71

Na zachodzie bez zmian.



Dziesięć minut wiosny nie czyni...

Posted by Picasa

sobota, 16 maja 2009

70

Zobacz jak się parkuje w Sokółce

KW

Policja nawet nie zamierzała podjąć jakiejkolwiek interwencji.

Dzisiaj nasz czytelnik z Sokółki przesłał nam zdjęcie z ulicy 1-ego Maja. Samochody są zaparkowane w taki sposób, że przejście chodnikiem jest niemożliwe.

Gdy podszedł do patrolu policji by zwrócić im uwagę na owy fakt usłyszał, że po drugiej strony ulicy chodnik jest wolny i tam może przejść.

Czy spotkaliście się z podobnym problemem w swoim mieście? Napisz o tym do nas. Zapraszamy do dyskusji na forum.

/znalezione TUTAJ/


podesłała Ania - dziękujemy!


środa, 6 maja 2009

69

Po krakowsku.


Zadumała się kat-ia :)

wtorek, 5 maja 2009

poniedziałek, 4 maja 2009

67

Odmawiam komentarza.



Nadal odmawiam.

(dokładnie na samym środku wjazdu do podziemnego garażu. brawo.)