sobota, 28 lutego 2009

51


na pierwszy rzut oka wszystko w porządku.

na drugi rzut oka - hmmm, zastawić kogoś byleby samemu zaparkować...? a czemu by nie...?

na trzeci rzut oka: a, że nie ma dojścia na chodnik? cóż, w błocie śnieżnym fajnie się brodzi, conie...?
Posted by Picasa

50

Kolejne deja vu...

Posted by Picasa

wtorek, 24 lutego 2009

49

Weekend u kamcika, część druga - niedziela:



Posted by Picasa

48

Weekend u kamcika, część pierwsza - sobota:









47

46


szczyt szczytów. tu juz nijak niedało się ukryć faktu zastawienia chodnika. no ale. pan MUSIAŁ, tak?
Posted by Picasa

45

zejscie z chodnika. po co wygodnie zejść po kostce, skoro trawnikiem się da...?
Posted by Picasa