Parkuję jak...
wtorek, 17 marca 2009
54
A może jak się skryję za stacją trafo
mimo że widać mnie tylko połowę
ale może się uda i nikt mnie nie zauważy
A dupa tam. Pewnie że zauważy.
Oko Wielkiego Brata czuwa pamiętajcie.
czwartek, 12 marca 2009
53
Przejście dla pieszych - tylko z nazwy:
Przechodziła - claya.
52
Duży może więcej...
Spokała na swej drodze claya...
sobota, 28 lutego 2009
51
na pierwszy rzut oka wszystko w porządku.
na drugi rzut oka - hmmm, zastawić kogoś byleby samemu zaparkować...? a czemu by nie...?
na trzeci rzut oka: a, że nie ma dojścia na chodnik? cóż, w błocie śnieżnym fajnie się brodzi, conie...?
50
Kolejne
deja vu
...
wtorek, 24 lutego 2009
49
Weekend u kamcika, część druga - niedziela:
48
Weekend u kamcika, część pierwsza - sobota:
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)