wtorek, 17 marca 2009

54

A może jak się skryję za stacją trafo
mimo że widać mnie tylko połowę
ale może się uda i nikt mnie nie zauważy



A dupa tam. Pewnie że zauważy.
Oko Wielkiego Brata czuwa pamiętajcie.
Posted by Picasa

czwartek, 12 marca 2009

53

Przejście dla pieszych - tylko z nazwy:


Przechodziła - claya.

52

Duży może więcej...



Spokała na swej drodze claya...

sobota, 28 lutego 2009

51


na pierwszy rzut oka wszystko w porządku.

na drugi rzut oka - hmmm, zastawić kogoś byleby samemu zaparkować...? a czemu by nie...?

na trzeci rzut oka: a, że nie ma dojścia na chodnik? cóż, w błocie śnieżnym fajnie się brodzi, conie...?
Posted by Picasa

50

Kolejne deja vu...

Posted by Picasa