środa, 31 marca 2010

118

Posted by Picasa

piątek, 26 marca 2010

117

Fascynującym dla mnie jest fakt, że tym kierowcom zupełnie, ale to nic a nic, nie przeszkadzają w parkowaniu te śmieszne blokady przeciwko parkowaniu właśnie. Dwie stoją elegancko miedzy nimi, niewzruszone.



Czy to im przeszkadza parkować..?
Ależ.
Posted by Picasa

sobota, 20 marca 2010

116

Wkrótce nowe wpisy!
(między innymi reportaż o wdzięcznym tytule "coż że na zakazie")
Tymczasem coś na dowód, że nie tylko nam przeszkadza fatalne parkowanie


Miłego pierwszego wiosennego weekendu!

poniedziałek, 8 lutego 2010

115

Tłoczno jak na Marszałkowskiej.






Ja wiem. To tylko osiedlowa uliczka.
Ja wiem. To tylko wjazd do podziemnego garażu.
Ja wiem. To tylko "na chwilę" do sklepu.
Ja wiem.

I guzik mnie to.

wtorek, 26 stycznia 2010

114

volvo w żywopłocie - podesłał Wojtek
Posted by Picasa

poniedziałek, 28 grudnia 2009

113


tak, wiem - nie ma się o co rzucać - przecież został kawałek przejścia dla pieszych...?
rzucam się, a co - chociażby dla zasady.

Wesołego po-świętach wszystkim :)
Posted by Picasa

środa, 16 grudnia 2009

112

Na chodniku - wielkie mi halo




Szłam z wózkiem, było dość klaustrofobicznie.

Miałam też dylemat moralny - już-już miałam zostawić pamiątkowe PARKUJĘ JAK CIPA, kiedy za jedną z szyb zobaczyłam znaczek osoby niepełnosprawnej. W końcu odpuściłam, bo z jednej strony rozumiem, ale z drugiej - coraz częściej zauważam, że parkują stanowczo nieakceptowalnie...