środa, 31 marca 2010
piątek, 26 marca 2010
117
sobota, 20 marca 2010
116
Wkrótce nowe wpisy!
(między innymi reportaż o wdzięcznym tytule "coż że na zakazie")
Tymczasem coś na dowód, że nie tylko nam przeszkadza fatalne parkowanie
Miłego pierwszego wiosennego weekendu!
poniedziałek, 8 lutego 2010
115
Ja wiem. To tylko wjazd do podziemnego garażu.
Ja wiem. To tylko "na chwilę" do sklepu.
Ja wiem.
I guzik mnie to.
wtorek, 26 stycznia 2010
poniedziałek, 28 grudnia 2009
113
środa, 16 grudnia 2009
112
Na chodniku - wielkie mi halo




Szłam z wózkiem, było dość klaustrofobicznie.
Miałam też dylemat moralny - już-już miałam zostawić pamiątkowe PARKUJĘ JAK CIPA, kiedy za jedną z szyb zobaczyłam znaczek osoby niepełnosprawnej. W końcu odpuściłam, bo z jednej strony rozumiem, ale z drugiej - coraz częściej zauważam, że parkują stanowczo nieakceptowalnie...
Subskrybuj:
Posty (Atom)


