środa, 29 czerwca 2011
środa, 1 czerwca 2011
191
Witam]
To kolejna ofiara ktora parkuje pod samym wjazdem do bramy
Obok jest Galeria Lodzka I ludzie zaslepieni zakupamu zostawiaja auto gdzie tylko popadnie nic tylko pogratulowac rozumu :)
z Łodzi pozdrawia Anetek
sobota, 12 marca 2011
190
Łomża ul. DwornaPrzejście dla pieszych przed samym skrzyżowaniem i na dodatek zaraz za pojazdem znak zakaz zatrzymywania się i postoju.Pozdrowienia z ŁomżyPaweł
poniedziałek, 24 stycznia 2011
sobota, 8 stycznia 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)






