I jeszcze jeden.
Pani z wózkiem nie miała szans przejechać; przeszła ulicą mną szczęście.
poniedziałek, 30 lipca 2012
środa, 21 marca 2012
230
Parking pod centrum handlowym. pan zaparkował nie dość, że na miejscu dla niepełnosprawnych, to jeszcze zajął dwa miejsca parkingowe poprzez niedokładne parkowanie.
sobota, 28 stycznia 2012
229
z Warszawy pozdrawia Patryk (pisownia poniższa oryginalna)
witam
zostalem tatusiem wiec spacery z wozkiem nie sa mi obce, zatem koljena porcja fotek z Warszawy - citroen i toyota - zajely caly chodnik , ford blokuje wjazd dla gosci
pozdrawiam
P
poniedziałek, 23 stycznia 2012
piątek, 6 stycznia 2012
227
Tak zaparkowała pani pomimo tylu wolnych miejsc przed blokiem [mowa o tej pani w zielonym - przyp.red.] . Akurat szedłem na spacer.
Chumski pozdrawia, nie pierwszy raz już.
Odzdrawiamy!
wtorek, 27 grudnia 2011
226
W załączniku fotki auta (kierowcą była blondynka) ;))
pozdrawiam z Gdyni ;)
pozdrowienia przesyła boj-ano. pozdrawiamy też!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






