środa, 1 czerwca 2011

191

Witam]
To kolejna ofiara ktora parkuje pod samym wjazdem do bramy
Obok jest Galeria Lodzka I ludzie zaslepieni zakupamu zostawiaja auto gdzie tylko popadnie nic tylko pogratulowac rozumu :)

z Łodzi pozdrawia Anetek

sobota, 12 marca 2011

190


Łomża ul. Dworna
Przejście dla pieszych przed samym skrzyżowaniem i na dodatek zaraz za pojazdem znak zakaz zatrzymywania się i postoju.
Pozdrowienia z Łomży
Paweł
;)

poniedziałek, 24 stycznia 2011

189

Jak twierdzą niektórzy - przecież to dostawczak,
NA CHWILĘ może, a nawet musi...

sobota, 8 stycznia 2011

188

W bramie.



Dosłownie.


Bardziej w bramie już się nie da.
Posted by Picasa

187

Na zapałkę.

Posted by Picasa

poniedziałek, 3 stycznia 2011

186


temu panu gratulujemy. zaparkował tak, że przejść się chodnikiem nie dało wcale. zawsze zostaje jeszcze ulica, taaak..? dobrze, że osiedlowa. kierowcy zwolnią widząc matkę z wózkiem.

zdjęcie podesłała K (znalezione w trakcie czyszczenia komórki)

185





Witaj,
Wprowadziła się nowa sąsiadka „z powiatu” do bloku w mieście Piotrkowie
i tak rewelacyjnie nagminnie parkujeJ, pomimo sporej ilości wolnego miejsca,
i dość uczęszczanego chodnika ...jej mężulo wcale nie lepszy! 

Pozdrawiam

tyle od Szymona.
od siebie dodam, że takie parkowanie, centralnie przy wejściu na chodnik - to też sztuka. wielka sztuka!