Witam]
To kolejna ofiara ktora parkuje pod samym wjazdem do bramy
Obok jest Galeria Lodzka I ludzie zaslepieni zakupamu zostawiaja auto gdzie tylko popadnie nic tylko pogratulowac rozumu :)
z Łodzi pozdrawia Anetek
Witam]
To kolejna ofiara ktora parkuje pod samym wjazdem do bramy
Obok jest Galeria Lodzka I ludzie zaslepieni zakupamu zostawiaja auto gdzie tylko popadnie nic tylko pogratulowac rozumu :)
Łomża ul. DwornaPrzejście dla pieszych przed samym skrzyżowaniem i na dodatek zaraz za pojazdem znak zakaz zatrzymywania się i postoju.Pozdrowienia z ŁomżyPaweł
Witaj,Wprowadziła się nowa sąsiadka „z powiatu” do bloku w mieście Piotrkowiei tak rewelacyjnie nagminnie parkujeJ, pomimo sporej ilości wolnego miejsca,i dość uczęszczanego chodnika ...jej mężulo wcale nie lepszy!
Pozdrawiam