Łódż Osiedle Teofilów oczywiście straż miejska nie przyjechała
podesłał Stanisław.
Kierowca Golfa właśnie minął matkę z wózkiem i dwójką dzieci ale zaparkował przed nimi jak widać; w taką pogode.upolował i podesłał Chumski - dziękujemy!
Opel natomiast straszy od kilku tygodni.
Witam]
To kolejna ofiara ktora parkuje pod samym wjazdem do bramy
Obok jest Galeria Lodzka I ludzie zaslepieni zakupamu zostawiaja auto gdzie tylko popadnie nic tylko pogratulowac rozumu :)