sobota, 9 lipca 2011

197



Łódż Osiedle Teofilów oczywiście straż miejska nie przyjechała


podesłał Stanisław.

piątek, 8 lipca 2011

196


Szmyru podesłał dostawczaka parkującego w Krakowie.
mój komentarz: tutaj już chyba na pewno trzeba fruwać..?



środa, 6 lipca 2011

195



Kierowca Golfa właśnie minął matkę z wózkiem i dwójką dzieci ale zaparkował przed nimi jak widać; w taką pogode.
Opel natomiast straszy od kilku tygodni.
 upolował i podesłał Chumski - dziękujemy!


środa, 29 czerwca 2011

194

Tak proszę pana, to jest wjazd do garażu.

Posted by Picasa

193

Oj tam oj tam.



Przecież to tylko tylko centrum handlowe, wokół dużo miejsca,
pieszy sobie przejdzie na około.

No nie przejdzie..?
Posted by Picasa

192

Chodnik nad chodnikami, a wszędzie tam chodnik.

Pewnie ktoś miał Bardzo Ważny Powód, żeby właśnie tak zaparkować
w samym centrum miasta, pod samym Urzędem Miejskim.

środa, 1 czerwca 2011

191

Witam]
To kolejna ofiara ktora parkuje pod samym wjazdem do bramy
Obok jest Galeria Lodzka I ludzie zaslepieni zakupamu zostawiaja auto gdzie tylko popadnie nic tylko pogratulowac rozumu :)

z Łodzi pozdrawia Anetek