Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dostawcze. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dostawcze. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 19 grudnia 2011

222

No comments.


piątek, 8 lipca 2011

196


Szmyru podesłał dostawczaka parkującego w Krakowie.
mój komentarz: tutaj już chyba na pewno trzeba fruwać..?



niedziela, 15 sierpnia 2010

177



Poznań - zdjęcia podesłał Maciej.

piątek, 9 lipca 2010

163

Poznań - c.d. ....

161

Kalisz - osiedle Widok - a po przeciwnej stronie ulicy na legalnym
parkingu duuuużo miejsca

wyhaczyła Ania ;)

160

Poznań, jak niżej.

a Maciej zostaje uznany "Honorowym Wyłapywaczem Parkujących Inaczej" :)

159


Poznań - od Maćka.
Pozdrawiamy!

158

Poznań.
Pozdrawia Maciej

wtorek, 6 lipca 2010

154

Wszystkie zdjęcia z Osiedla Lecha w Poznaniu. Skomentuj to po swojemu,
bo mnie po prostu słów już brak.

część druga - z tego samego dnia

153

Wszystkie zdjęcia z Osiedla Lecha w Poznaniu. Skomentuj to po swojemu,
bo mnie po prostu słów już brak.

- tyle od Maćka. jemu brak słów, mnie również.