Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miejsca dla niepełnosprawnych. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miejsca dla niepełnosprawnych. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 19 grudnia 2011

222

No comments.


sobota, 9 lipca 2011

niedziela, 21 czerwca 2009

77

tabliczka uwieczniona na drugim zdjęciu mówi wyraźnie: "wjazd dla wózka inwalidzkiego nie zastawiać"

Posted by Picasa

cipy legionowskie podesłała Basiek - dziękujemy! :)

poniedziałek, 19 stycznia 2009

29

Policja też ludzie? Jasne, ale akurat od nich spodziewać można się przestrzegania przepisów, przynajmniej w teorii:

Tagi: policja, motoryzacja
18:11, 17.01.2009 /tvn24.pl

Kto da mandat policji?

STRÓŻE PRAWA NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAWA

Kto da mandat policji?
Fot. internauta AndrzejRadiowóz na miejscu dla niepełnosprawnych
Internauci informują: toruńska policja nie przestrzega przepisów. Otrzymaliśmy zdjęcia, na których widać radiowóz zaparkowany na miejscu zarezerwowanym dla osób niepełnosprawnych.
Jesteśmy przyzwyczajeni, że gdy złamiemy prawo na drodze, może nas spotkać kara ze strony policji. Jednak kto ukarze stróżów prawa, gdy oni złamią przepisy?

Za parkowanie w miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych policyjny taryfikator przewiduje mandat w wysokości 500 zł. Toruńska policja nie zastosowała się w sobotę do przepisu regulującego, gdzie wolno postawić samochód. Liczymy, że winni policjanci sami wypiszą sobie mandat... chyba, że w tym radiowozie jeździ osoba niepełnosprawna. Jeśli tak, to przepraszamy!

kg/bea
o radiowozie parkującym jak cipa napisali TUTAJ.

dziękujemy Annie! :)