No comments.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miejsca dla niepełnosprawnych. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miejsca dla niepełnosprawnych. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 19 grudnia 2011
sobota, 9 lipca 2011
niedziela, 21 czerwca 2009
77
poniedziałek, 19 stycznia 2009
29
Policja też ludzie? Jasne, ale akurat od nich spodziewać można się przestrzegania przepisów, przynajmniej w teorii:
dziękujemy Annie! :)
Tagi: policja, motoryzacjao radiowozie parkującym jak cipa napisali TUTAJ.18:11, 17.01.2009 /tvn24.plKto da mandat policji?
STRÓŻE PRAWA NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAWA
Fot. internauta AndrzejRadiowóz na miejscu dla niepełnosprawnychInternauci informują: toruńska policja nie przestrzega przepisów. Otrzymaliśmy zdjęcia, na których widać radiowóz zaparkowany na miejscu zarezerwowanym dla osób niepełnosprawnych.Jesteśmy przyzwyczajeni, że gdy złamiemy prawo na drodze, może nas spotkać kara ze strony policji. Jednak kto ukarze stróżów prawa, gdy oni złamią przepisy?
Za parkowanie w miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych policyjny taryfikator przewiduje mandat w wysokości 500 zł. Toruńska policja nie zastosowała się w sobotę do przepisu regulującego, gdzie wolno postawić samochód. Liczymy, że winni policjanci sami wypiszą sobie mandat... chyba, że w tym radiowozie jeździ osoba niepełnosprawna. Jeśli tak, to przepraszamy!
kg/bea
dziękujemy Annie! :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





