Jak twierdzą niektórzy - przecież to dostawczak,
NA CHWILĘ może, a nawet musi...
Witaj,Wprowadziła się nowa sąsiadka „z powiatu” do bloku w mieście Piotrkowiei tak rewelacyjnie nagminnie parkujeJ, pomimo sporej ilości wolnego miejsca,i dość uczęszczanego chodnika ...jej mężulo wcale nie lepszy!
Pozdrawiam
Skwer Zygelbojma, Warszawa, 20/12 o 13 zdjęcia zrobione. Żeby przejść z dziećmi, szłam przez środek skrzyżowania, już nie wspominam o zerowej widoczności...Pozdrawiam, Ania.