CH M1 Zabrze. no comments.
wiem, wąski chodnik. i ciasno tam, i miejsca dla pieszych brak. właśnie: dla pieszych.
Warszawa 2011.08.09 ul.Francuska tak idiota zaparkował :)
Witam przesyłam fotkę parkujących przed pół-szlabanem "yntelygentów" - szedłem w innym kierunku dlatego fotka z oddali pozdr P