środa, 19 października 2011

207

CH M1 Zabrze. no comments.


206

że parkują na wjeździe na ślepą uliczkę - to norma już, powiedzmy (patrz post niżej). ale że zastawiają tych, co tarasują wjazd na ślepą..? tego jeszcze nie grali.



Posted by Picasa

205

tak, wjazd w uliczkę. ślepą uliczkę. i nie, nie stali tam "tylko na chwilkę"



Posted by Picasa

poniedziałek, 17 października 2011

204

wiem, wąski chodnik.
i ciasno tam, i miejsca dla pieszych brak. właśnie: dla pieszych.


środa, 10 sierpnia 2011

203


PHUP podesłał:
Warszawa 2011.08.09 ul.Francuska tak idiota zaparkował :)

no comments znowu. tu już naprawdę brak słów i komentarza...

202


Witam
przesyłam fotkę parkujących przed pół-szlabanem "yntelygentów" -
szedłem w innym kierunku dlatego fotka z oddali
pozdr
P

no comments

piątek, 5 sierpnia 2011

201

Ani wjechać, ani wyjechać, ani ominąć.
Tylko trąbić i czekać na łaskawcę.

No ale pan czerwony pewnie tylko na chwilę.