wtorek, 27 grudnia 2011

226



W załączniku fotki auta (kierowcą była blondynka) ;))

pozdrawiam z Gdyni ;)


pozdrowienia przesyła boj-ano. pozdrawiamy też!


poniedziałek, 19 grudnia 2011

225

Chodnik rzekomo. Nie wiem, nie zauważyłam, przejść się nie dało.


224

Ogródki działkowe. Ktoś zaparkował swój jednoślad. A że akurat na samym środku alejki...? Ooooj tam, wielkie mi hasło, pff.


223

Parking przed sklepem osiedlowym, a konkretnie wejście z parkingu na chodnik. Matka z wózkiem może przefrunąć górą (oczywiście pod warunkiem posiadania uprawnień pilota wózka dziecięcego)



222

No comments.


221

Karwia, sierpień tego roku (tak, archiwalne trochę, zdjęcia zaginęły w boju podczas przeprowadzki z jednego telefonu na drugi)