PHUP podesłał:
Warszawa 2011.08.09 ul.Francuska tak idiota zaparkował :)
no comments znowu. tu już naprawdę brak słów i komentarza...
To przykład na totalną bezmyślność.Kierowca tego WV był kompletnie pijany proszę zwrócić uwagę na przednie lewe koło.!!!!
Widziałem na własne oczy a poza tym czy trzeżwy próbowałby jechać dalej? A on pojechał.