środa, 10 sierpnia 2011

203


PHUP podesłał:
Warszawa 2011.08.09 ul.Francuska tak idiota zaparkował :)

no comments znowu. tu już naprawdę brak słów i komentarza...

202


Witam
przesyłam fotkę parkujących przed pół-szlabanem "yntelygentów" -
szedłem w innym kierunku dlatego fotka z oddali
pozdr
P

no comments

piątek, 5 sierpnia 2011

201

Ani wjechać, ani wyjechać, ani ominąć.
Tylko trąbić i czekać na łaskawcę.

No ale pan czerwony pewnie tylko na chwilę.

wtorek, 26 lipca 2011

200

Dwusetny wpis.
A parkujący nie przestają zadziwiać.


Jest miejsce na wprost, ale nie, zaparkujmy na środku.

czwartek, 14 lipca 2011

199



Chumski podesłał:

To przykład  na totalną bezmyślność.Kierowca tego WV był kompletnie pijany proszę zwrócić uwagę na przednie lewe koło.!!!! 

na moje zapytanie, skąd wie..? odpisał krótko.

Widziałem na własne oczy a poza tym czy trzeżwy próbowałby jechać dalej? A on pojechał.


gdzie była policja...?